Fundacja Krok po Kroku

Twoja jedyna granica to umysł. Jeśli uwierzysz, że możesz zrobić coś, zrobisz to na pewno, niezależnie od przeszkód.

Obserwuj nas:
In        Fb

Szkolenie instruktorów HSA

Kurs Liderów HSA zaliczony. Bartosz Brzozowski i Piotr Krawczuk otrzymali certyfikat. Fundacja Krok po Kroku, zdobyła kolejne umiejętności i możliwości nurkowania z OzN. Wiedza zdobyta podczas kursu jest nieoceniona, szczególnie w kontekście organizowania obozów nurkowych dla osób z niepełnosprawnościami. Ne byłoby to możliwe, gdyby nie nasza instruktorka Joanna Pajdak-Subry, która od ponad 20 lat zabiera osoby z różnymi niepełnosprawnościami pod wodę.

Kurs Liderów HSA obejmuje praktyczne ćwiczenia, w których uczestnicy symulują różne niepełnosprawności, aby w przyszłości pomagać w szkoleniu. Dzięki temu, będziemy w stanie skutecznie pomagać osobom z niepełnosprawnościami w nurkowaniu. Zdobyta wiedza pozwoli nam jeszcze lepiej pomagać osobom z niepełnosprawnościami w nurkowaniu.

Handicapped Scuba Association (HSA) to powstałe w USA w 1981 roku Stowarzyszenie Nurków Niepełnosprawnych, a obecnie jest to największa na świecie organizacja nurkowa szkoląca osoby niepełnosprawne. Programy szkoleniowe opracowane przez HSA są uznawane na całym świecie.

Category:
Date: